Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

My Sağlık
79,6

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor

Marka : Naturin

RTM -NATURE Sarı Kantaron Yağı (ST JOHN’S WORT OIL) (150 ml)

Kullanım önerisi: Sarı kantaron bitkisinin zeytinyağı içerisinde maserasyonu ile elde edilmiştir. Kantaron yağı içeriğindeki fitokimyasalların antiseptik ve antibakteriyel özelliği sayesinde, yara ve yanık iyileştirici olarak geniş bir kullanım alanına destek sağlamaktadır. Kantaron bitkisi ayrı, içeriğindeki zeytinyağı ise ayrı destek sağlamaktadır. İçeriğindeki bitki özlerinin hücre yenileyici özelliğinden dolayı masaj yapılarak kullanımında, yatalak hastalarda yatak yaralarının giderilmesine veya oluşumunun önlenmesine destek sağlayabilmektedir. İçeriğindeki fitokimyasal bileşenlerden dolayı, gastrit mide ülseri, reflü, mide yanması ve sindirim problemlerinde halk arasında çok eski tarihlerden beri kullanılmaktadır.  

Tedavi amaçlı kullanımı için mutlaka doktora danışılmalıdır.


Bilgi: Sarı kantaron(Hypericum prefolatum), Kılıç otu ve Mayasıl otu olarak da bilinir, sarı kantaron (hypericaceae) familyasına dahil bir bitki türüdür. Rakımı yüksek bölgelerde yabani olarak yetişen kantaron çiçeği, el ile toplanır aynı gün içerisinde çiçek kısımları kesilir ve özel olarak üretilen erken hasat soğuk sıkım ( 0,6-0,8 dizemden yüksek olmayan) zeytinyağı ile buluşturularak, ısı ışık almayan, 20-25 derecede şartlandırılmış hava ortamında maserasyonu ile elde edilir. 


Ürün, trans yağ, kimyasal koruyucu, genetiği değiştirilmiş tohum, zirai ilaç, sentetik tatlandırıcı, antibiyotik, boya, renklendirici, ağır metal içermez.

Ambalaj:
Kahverengi Cam 150 cc Şişe ve Kutu
Ürün Formu: Bitkisel sabit yağ
Tavsiye edilen satış fiyatı: 210?
İçindekiler: Sarı kantaron yağı. 


Sarı kantaron yağı, Naturin tesislerinde üretilmektedir. Naturin üretim tesisleri, 3000 m2 kapalı alanı olan, GMP kriterlerine uygun, İyi üretim uygulamaları prensiplerine göre şartlandırılmış havalandırma sistemli, kontrollü temiz odalarda üretim gerçekleştirmektedir. Naturin, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ile sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirmeyi ve şartlara uygunluğunu sağlamaktadır. Gıda zinciri içerisindeki tüm prosesleri altyapı, personel ve ekipman gibi tüm etkileyenleriyle birlikte kontrol altında tutan önleyici bir sistemdir.
Sistemin temel hedefi üretim süreci hatalarından kaynaklanabilen, tolere edilemeyecek risklerin kaynağını belirleyen, ürün kalitesini ve tüketici sağlığını güvenceye almaktır.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon Ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleri İle İlgili Tanıtım Yapılamamaktadır. 

www.pazaratlas.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}